Author Archives: Machy

Hodnocení sezóny

Je po futsalové sezoně, po naší rozlučce a tak je čas maličko zhodnotit, co se nám v naší páté sezoně povedlo a co ne. Cíl do sezony, vylepšit loňské umístění se povedl, dokonce to hloupou strukturou soutěží skončilo nesmyslným postupem. Další cíl bavit se futsalem a dávat co nejvíc branek, se povedl taky, ve 20… Read More »

Před posledním turnajem sezony bylo rozhodnuto o postupu

První březnový víkend nás čekal poslední turnaj této sezony. Ačkoliv jsme se sešli v nejmenším možném počtu, už nás to mrzet nemuselo. Už předem bylo rozhodnuto, že obsadíme nejhůře 5. místo v tabulce, které zaručuje postup do okresního přeboru. Našimi soupeři byly tentkrát také postupující Motor Olbramovice a naopak sestupující béčko Bystřice. Jelikož našim jediným… Read More »

Výhra v 1. zápase – splněno

Do předposledního turnaje sezony jsme vyjížděli poprvé v téměř kompletní sestavě, pouze bez brankáře Veselého. Toho vcelku úspěšně zastoupil J.Hroch. První zápas nás čekal soupeř ze dna tabulky – Vyschlost Mstětice. S cílem prolomit naši smůlu prvních zápasů sme začali zápas opatrně. Nepřesnosti v naší kombinaci byly, ale soupeře jsme nepouštěli do větších šancí a… Read More »

Cenný skalp proti Tenisákům B

V dalším futsalovém turnaji náš čekalo tentokrát těžké rozlosování – rezervy Mrače a Tenisáků, kteří se drží v čele tabulky. Navíc jsme nebyli v kompletní sestavě. První utkání se nám tuto sezonu nedaří vítězit. V podobném duchu jsme vkročili i do zápasu proti rezervě Mrače, když jsme hned v první minutě inkasovali. Žádné útočné hody… Read More »

Na více bodů nám nezbyly síly

Byl tu další víkend a před námi další turnaj. Tentokrát náš čekalo derby s Kopečkem Chotýšany, dále Bojovníci z Václavic a Tisem. V prvním utkání jsme narazili v tradičním derby na sousední Kopeček Chotýšany. Úvod utkání nám hrubě nevyšel, nemohli jsme se dostat do kombinace a kupili jsme jednu chybu za druhou. Výsledkem toho bylo… Read More »