Category Archives: Novinky

Hodnocení sezóny

Je po futsalové sezoně, po naší rozlučce a tak je čas maličko zhodnotit, co se nám v naší páté sezoně povedlo a co ne. Cíl do sezony, vylepšit loňské umístění se povedl, dokonce to hloupou strukturou soutěží skončilo nesmyslným postupem. Další cíl bavit se futsalem a dávat co nejvíc branek, se povedl taky, ve 20… Read More »

Uvítání do sezony

Hoši, 27.listopadu v pátek, bych chtěl udělat uvítání do sezony. Jednalo by se o posezení v pražské restauraci s vynikajícími burgry. Jmenuje se Tom’s Burger, můžete se podívat na její web. Cesta by byla vlakem tam i zpět. Je to dobrovolné, kdo by o to měl zájem napište komentář pod článek, podle počtu lidí bych… Read More »

Začátek nové sezony se blíží !

Přinášíme pár slov k úvodu nové sezony od našeho generálního manažera : Zdravím ojedinělé čtenáře našeho webu a hráče. Po delší odmlce náš web opět ožije, stejně jako náš futsalový tým. V neděli 22. listopadu vstoupíme do naší páté sezony. Co se nám přes pauzu odehrálo? Náš tým definitivně opustil Roman Folprecht, který přestupuje do… Read More »

Hodnocení sezóny

Přinášíme tradiční hodnocení právě uplynulé sezóny naším generálním manažerem : Tak je za námi sezona, která byla opět velmi zajímavá, ze všech pohledů. Výkony jako na houpačce, párkrát se nám smála celá hala a všichni se na nás celkem rádi dívali. Takže předsezonní cíl bavit se futsalem celkem splněn, až na to, že než sebe… Read More »

Přesun webu na novou doménu

Ode dneška běží naše stránky na nové adrese rumidcistruharov.g6.cz. Důvodem změny je ukončení freehostingových služeb u současného poskytovatele ic.cz. Staré stránky budou ukončeny k datu 28.2.2015. Všechny nové příspěvky nyní uvidíte na nové adrese.