Ze druhého turnaje jsme přivezli 3 body a prolomily historickou metu 300 gólů

By | 11.12.2014

V neděli  7. prosince jsme vyrazili za dalšími zápasy do Neveklova. Tentokrát náš čekali soupeři z čela tabulky, takže každý bod by pro nás byl velmi cenný. Problémy s docházkou tentokrát nebyly, jen místo zraněného gólmana Veselého jsme museli povolat náhradu J.Hrocha, který jak se později ukázalo byl velice důstojnou náhradou. První zápas nás čekala dosud neporažená Lalula Úročnice. Úvodní zápasy nám moc nevychází a ani tento nebyl vyjímkou. Výkon nebyl špatný, i nějaké šance jsme si vytvořili, ale narozdíl od soupeře jsme je opět nedokázali proměnit a tak poločasové skóre 2:0 bylo celkem zasloužené. Začátkem druhého poločasu jsme inkasovali ještě potřetí a zdálo se být o výsledku rozhodnuto. O chvilku později nám dal naději gólem J.Sysel a naší hře to pomohlo. Další gól jsme ovšem přidali až 2 minuty před koncem a to už si pak soupeř soustředěným výkonem u našeho rohového praporku výsledek pohlídal. Ve druhém zápase nás čekal soupeř s nejlepším útokem v soutěži Mrač B, v sestavě s hráči z vyšších soutěží, takže o favoritovy bylo jasno. A bylo to vidět i na hřišti, když soupeř postupně navyšoval svoje vedení už na 3:0. Poté jsme my i soupeř přidali po 2 gólech, takže poločasové skóre bylo 5:2. Do druhého poločasu jsme vstoupily s vědomím, že už nemáme co ztratit a chtěli jsme se pokusit několika góly soupeře potrápit. To se nám začalo dařit a po 2 gólech Zmeka jsme snížili na 5:4. Poté jsme po chybě zase inkasovali, abychom záhy zase dotáhli na 6:5. Minutu potom se nám povedlo po 3.gólu Zmeka konečně vyrovnat a soupeř se začal o výsledek bát. Ve druhém poločase jsme byli lepším týmem, ale štěstí se přiklonilo na stranu soupeře, který ještě dokázal vstřelit rozhodující branku. Bohužel … alespoň bod jsme si zasloužili. Velkou měrou k výsledku přispěli 3 góly Zmek a 4 asistencemi Strnad !!  😉 Do třetího zápasu proti béčku Tenisáků jsme chtěli jednoznačně 3 body. Soupeř v předchozích utkáních nepředvedl kvalitu, naopak my tu svoji prokázali. Po bojovném a vyrovnaném 1.poločase jsme vedli 1:0. Ve druhém poločase však byl na hřišti vidět jen jeden tým a postupně jsme navyšovali naše vedení až na konečných 7:1. V zápase jsme všichni předvedli bojovný a zodpovědný výkon, zejména někteří hráči se i za rozhodnutého stavu poctivě a SPRINTEM vraceli přes celé hřiště do obrany, čímž dali příklad celému týmu. 😉 Asistentem celého dne se stal A.Strnad se 6 asistencemi a střelcem dne Zmek se 6 góly, který se navíc dostal i do výběru „sestavy dne“. Také se nám podařilo dosáhnout na  metu 300 vstřelených gólů. Ten historický gól vstřelil Z. Žížala v zápase proti Mrači B, takže pokladník už jistě vymýšlí nějakou „odměnu“  🙂 Jak utkání dopadla si můžete přečíst ve výsledcích a na stránkách Benešovského deníku. Dále je pak ke stažení kompletní report.